Campionatul National de Club 2006

Rezultate:

Nr. crt. Rasa Sex Clasa Nume Nr Inregistrare Proprietar Calificativ Titlu Observatii
1 Golden Retriever M Baby Gentle Rio Is Friendly COR: In asteptare Serban Radu FOARTE PROMITATOR BEST BABY  
2 Golden Retriever M Pui Boston Mediguard A 1406-06/111 Neagu Craciun Bucur FOARTE PROMITATOR -  
3 Golden Retriever M Juniori Chili Pepper De Parmen Auriu COR 1199-05/111 Damian Simona EXC. I RPJ, J.C. WINNER  
4 Golden Retriever M Juniori Eddy Mediguard COR 1336-06/111 Serban Ionel - - ABSENT
5 Golden Retriever M Intermediara Bruno COR 1238-05/111 Olteanu Ionut EXC. II RCAC  
6 Golden Retriever M Intermediara Cash COR 1118-05/111 Moga Angela EXC. III -  
7 Golden Retriever M Intermediara Xantos Hansard COR 1284-05/111 Gligor Antonius EXC. I CAC  
8 Golden Retriever M Deschisa Acer COR 817-04/111 Mihalcea Dana EXC. I CAC  
9 Golden Retriever M Deschisa Aldo COR 816-04/111 Sterescu Georgiana EXC IV -  
10 Golden Retriever M Deschisa Aris COR 601-03/111 Marhao Alexandru FOARTE BINE -  
11 Golden Retriever M Deschisa Jark Mediguard COR 467-03/111 Henning L. Attila FOARTE BINE -  
12 Golden Retriever M Deschisa Larry Mediguard COR 654-04/111 Codreanu Adrian EXC III -  
13 Golden Retriever M Deschisa Xaver Mediguard COR 1051-04/111 Candea Adrian FOARTE BINE -  
14 Golden Retriever M Deschisa Zorba Mediguard COR 182-02/111 Damian Simona EXC. II RCAC  
14A Golden Retriever M Deschisa Scout Mediguard COR 956+04-111 Bozens Manfred BINE -  
15 Golden Retriever M Campioni Ördöghegyi - Berni Harrys COR 95-02/111 Maghiari Ioan EXCELENT INV., R.C.WINNER  
16 Golden Retriever M Campioni Xago Mediguard COR 178-02/111 Maghiari Ioan EXC III -  
17 Golden Retriever M Munca Zenana's Quasimodo Jr 7196 Gligor Antonius EXC. I CAC, C.WINNER  
18 Golden Retriever F Pui Beauty Mediguard COR 1409-06/111 Stamp Monica FOARTE PROMITATOR I BEST PUPPY  
19 Golden Retriever F Pui Bluestar Music Of Glen Sheallag 2EYT501 Cletiu Andreea FOARTE PROMITATOR II -  
20 Golden Retriever F Pui Brandy Mediguard COR A 1412-06/111 Ersek Reka - - ABSENT
21 Golden Retriever F Juniori Tramin Vienna Waltz A 1398-06/111 Cletiu Andreea EXC. I RPJ, J.C. WINNER  
22 Golden Retriever F Juniori V.I.P. Of Wolf Point COR A 1465-06/111 Serban Radu EXC. III -  
23 Golden Retriever F Juniori Vershiba Of Wolf Point COR A 1464-06/111 Serban Radu EXC. II -  
24 Golden Retriever F Intermediara Bony COR 1040-04/111 Cletiu Andreea FOARTE BINE -  
25 Golden Retriever F Intermediara Klara Black Tiger COR 1135-05/111 Szilagyi Diana FOARTE BINE -  
26 Golden Retriever F Intermediara Ursula Mediguard COR 1032-04/111 Maghiari Ioan EXC. IV -  
27 Golden Retriever F Intermediara Venus Mediguard COR 1049-04/111 Varga & Csibi EXC. II RCAC  
28 Golden Retriever F Intermediara Xannah Mediguard COR 1054-04/111 Maghiari Ioan EXC. III -  
29 Golden Retriever F Intermediara Zaira Mediguard COR 1098-05/111 Maghiari Ioan - - ABSENT
30 Golden Retriever F Intermediara Zena Mediguard COR 1099-05/111 Maghiari Ioan EXC. I CAC  
31 Golden Retriever F Deschisa Alma COR 488-03/111 Icobet Bruno EXC. II RCAC  
32 Golden Retriever F Deschisa Hetty V. Lowenstein COR 621-04/111 Osian Cristian Dan EXC. III -  
33 Golden Retriever F Deschisa Hilda Mediguard COR 459-03/111 Maghiari Ioan FOARTE BINE -  
34 Golden Retriever F Deschisa Juno Mediguard COR 471-03/111 Csibi Karoly FOARTE BINE -  
35 Golden Retriever F Deschisa Ledana Mediguard COR 664-04/111 Galca Claudiu FOARTE BINE -  
36 Golden Retriever F Deschisa Peggy Mediguard COR 858-04/111 Valentina Purice EXC. IV -  
37 Golden Retriever F Deschisa Rythm Of Life Of Wolf Point COR 912-04/111 Damian Simona EXC. I CAC, INV, R.C.WINNER  
38 Golden Retriever F Campioni Farah Mediguard COR 20-00/111 Maghiari Ioan EXC. I CLUB WINNER, INV  
39 Golden Retriever F Campioni Swanavly Silver Joy COR 653-04/111 Gligor Antonius EXC. II -  
40 Flat Coated Retriever F Intermediara Royal Silk Il Nome Della Rosa COR 1-06/121 Toia Adriana EXC. I C. WINNER, CAC, BOB  
41 Flat Coated Retriever F Deschisa Wild Dream Fantasia COR Stamp Gheorghe FOARTE BINE -  
42 Labrador Retriever M Baby Bart De Wolf Point COR 24376 Krisan Mircea FOARTE PROMITATOR -  
43 Labrador Retriever M Pui Jewellwry Tycoon-Otto COR In asteptare Florea Marius FOARTE PROMITATOR II -  
44 Labrador Retriever M Pui Strongline's Bon Bon FIN 16076/06 Francu Adrian FOARTE PROMITATOR III -  
45 Labrador Retriever M Pui Terra Spirit Super Hero A2280-06/122 Anton Filip Nicolae FOARTE PROMITATOR I BEST PUPPY  
46 Labrador Retriever M Juniori Invictus Calmness Friend COR 2322-06/122 Cletiu Andreea EXC. II -  
47 Labrador Retriever M Juniori Rico-Jack Golden Beauty 2061-05/122 Florea Marius EXC. I RPJ, J.C. WINNER, JBIS  
47A Labrador Retriever M Juniori Felix 6833 Renges Andrea FOARTE BINE -  
48 Labrador Retriever M Intermediara HjCh. Guideline's A Version Of Himself Met.Labr.1203/H/06 Mészáros Imre EXC. I CAC, CLUB WINNER  
49 Labrador Retriever M Intermediara Terra Spirit Wonder Boy COR 1701-05/122 Anton Filip Nicolae EXC. II RCAC  
50 Labrador Retriever M Deschisa Jewellery Matador Monderlay COR 203-01/122 Anton Filip Nicolae - - ABSENT
51 Labrador Retriever M Deschisa Picasso Od Himalajskeho Cedru COR 1517-04/122 Jonas Dana Claudia EXC. II RCAC  
52 Labrador Retriever M Deschisa Terra Spirit Day Walker COR 1383-04/122 Mate Csaba EXC. I CAC, R.C.WINNER  
53 Labrador Retriever F Baby Be My Happy Onix of Wolf Point A 2429-06/122 Serban Radu FOARTE PROMITATOR I BEST BABY  
54 Labrador Retriever F Baby Invictus Friend Darling Jessy Met.Labr.1500/06 Mészáros Imre FOARTE PROMITATOR II -  
55 Labrador Retriever F Pui Aldamity Nice and Noble Met.Labr. 1549/H/06 Mészáros Imre FOARTE PROMITATOR III -  
56 Labrador Retriever F Pui Terra Spirit Sensational Rose A2282-06/122 Anton Filip Nicolae FOARTE PROMITATOR I -  
57 Labrador Retriever F Pui Terra Spirit Storm Spring COR A2286-06/122 Maghiari Ioan FOARTE PROMITATOR II -  
58 Labrador Retriever F Pui Watercrazy Pepper COR: In asteptare Serban Radu FOARTE PROMITATOR IV -  
59 Labrador Retriever F Juniori Kim Basinger Do Sol D'arena A2307-06/122 Anton Filip Nicolae EXC. I RPJ, J.C. WINNER  
60 Labrador Retriever F Juniori Lee Black Tiger COR 2134-05/122 Radulet Marian EXC. -  
61 Labrador Retriever F Juniori Make Me Happy Of Wolf Point COR A 2313-06/122 Serban Radu EXC. III -  
62 Labrador Retriever F Juniori Malomkozi Bubblejoy COR 2246-05/122 Doroghy Ferenc Otto EXC. -  
63 Labrador Retriever F Juniori Maxi Black Tiger COR 2213-05/122 Radulet Marian FOARTE BINE -  
64 Labrador Retriever F Juniori Una Of Wolf Point COR A 2317-06/122 Serban Radu EXC. IV -  
65 Labrador Retriever F Juniori Watercrazy Otter COR A 238-06/122 Serban Radu EXC. -  
66 Labrador Retriever F Juniori Winnie 'Step Up Met. Labr. 1548/H06 Mészáros Imre EXC. II RCAC  
67 Labrador Retriever F Intermediara Music Black Tiger COR 1866-05/122 Curtean Ioan - - ABSENT
68 Labrador Retriever F Intermediara Terra Spirit Wild Roses COR 1704-05/122 Oproiu Costin EXC. I CAC  
69 Labrador Retriever F Deschisa Jewellery Natalie COR 214-01/22 Oproiu Costin EXC. II RCAC  
70 Labrador Retriever F Deschisa Terra Spirit Wind Of Spring COR 1703-05/122 Anton Filip Nicolae EXC. I CAC, C.WINNER, BOB  
71 Labrador Retriever F Campioni HSCh Sáregresi Starlight Zizi Met. Labr. 4293/02 Mészáros Imre EXC. I INV, R.C. WINNER  

Download lista (PDF, 72kB)

Fotografii:

- Flat Coated Retriever (in constructie)
- Golden Retriever
- Labrador Retriever (in constructie)