Expozitia Nationala de Club 2008
Medias, 31 martie 2008

Rezultate

  Rasa Sex Clasa Nume Nr Înregistrare Proprietar Calificativ Titlu Observaţii
1 Golden Retriever M Baby Egon Mediguard COR 2195-08/111 Pacurar Daniel F. PROM.    
2 Golden Retriever M Pui Tramin Point Of Clearpassion COR A 2143-07/111 Cletiu Andreea & Julean Eugen F. PROM.    
3 Golden Retriever M Juniori Aegon Of Soulcharisma COR 1887-07/111 Tica Mihaela Gabriela F.B.    
4 Golden Retriever M Juniori Amadeus of Soulcharisma COR 1886-07/111 Agnieszka Wojtala Excelent. I ÎCJ. JC. WINNER, RPJ, BOB  
5 Golden Retriever M Juniori Casper Mediguard COR A 1769-07/111 Keays Teodora Excelent. II    
6 Golden Retriever M Juniori Iago Percy De Parmen Auriu COR 26316-3/111 Sabau Valentina F.B.    
7 Golden Retriever M Juniori Uranus Mediguard COR A1780-07/111 Manitiu Cristian - - ABSENT
8 Golden Retriever M Intermediară Crick COR A1588-06/111 Luca Andreea BUN    
9 Golden Retriever M Intermediară Deamon Black Tiger COR A 1644-06/111 Florin Cazacu F.B.    
10 Golden Retriever M Intermediară Deniel COR A1659-06/111 Ivanov Fanica F.B.    
11 Golden Retriever M Intermediară Tony Mediguard COR A1719-06/111 Toma Cosmin F.B.    
12 Golden Retriever M Deschisă Betjeman Poet Of Mediguard COR 1386-05/111 Maghiari Ioan EXC. II R. C. A. C.  
13 Golden Retriever M Deschisă Chili Pepper De Parmen Auriu COR 1199-05/111 Damian Simona EXC. III    
14 Golden Retriever M Deschisă Colin-Misha COR In asteptare Japin Miruna F.B.    
15 Golden Retriever M Deschisă Nano Mediguard COR 806-04/111 Nedelcu Stefania BUN    
16 Golden Retriever M Deschisă Wild Blue Spirit Axi COR 1233-05/111 Alina Zaharescu EXC. I C.A.C.  
17 Golden Retriever M Campioni Arnold Golden Eye PKR VIII-14641 Agnieszka Wojtala EXC. I C.A.C. Î.C. WINNER  
18 Golden Retriever M Campioni Fairy Jack Is Friendly COR 1674-06/111 Ionescu Augustin EXC. II R. C.A.C.  
19 Golden Retriever M Campioni Xago Mediguard COR 178-02/111 Maghiari Ioan EXC. I.  C. A. C. ÎNV  
20 Golden Retriever F Baby Anita COR A 2142/07/111 Grigorescu Loredana F. PROM. III    
21 Golden Retriever F Baby Koala Hidalgo's Spirit COR A2173-08/111 Miricescu Ioana F. PROM. I BEST BABY  
22 Golden Retriever F Pui Ada COR A 2138-07/111 Savulescu Cornel Dan F. PROM. II    
23 Golden Retriever F Juniori Anastasia of Soulcharisma COR 1893-07/111 Negrila Louana - - ABSENT
24 Golden Retriever F Juniori Baghera Mediguard COR A1955-07/111 Maghiari Ioan EXC. II    
25 Golden Retriever F Juniori Bella Mediguard COR A1956-07/111 Maghiari Ioan F.B.    
26 Golden Retriever F Juniori Wanda Mediguard COR A1826-07/111 Maghiari Ioan EXC. I RPJ  
27 Golden Retriever F Intermediară Paula Mediguard COR 1666-06/111 Maghiari Ioan EXC. II R. C.A.C.  
28 Golden Retriever F Intermediară Rossi Mediguard COR A 1669-06/111 Belea Cosmin - - ABSENT
29 Golden Retriever F Intermediară Swanavly Ray of Love COR JR 82466 Agnieszka Wojtala EXC. I C.A.C. BEST BITCH  
30 Golden Retriever F Deschisă Alma COR 488-03/111 Bruno Iacobet EXC. III    
31 Golden Retriever F Deschisă Biggy Jerix COR In asteptare Ionescu Augustin - - ABSENT
32 Golden Retriever F Deschisă Carina Mediguard COR 1223-05/111 Lata Delia F.B.    
33 Golden Retriever F Deschisă Dumiland Only For You COR 1072-04/111 Miricescu Ioana F.B.    
34 Golden Retriever F Deschisă Linda Mediguard COR 1530-06/111 Irina Calinescu F.B.    
35 Golden Retriever F Deschisă Lucy COR  Dimitriu Nicolae F. B    
36 Golden Retriever F Deschisă Peggy Mediguard COR 858-04/111 Mihaltan Valentina BUN    
37 Golden Retriever F Deschisă Soul Charisma Keisha COR 1227-05/111 Pavel Sorin EXC. II R.C.A.C.  
38 Golden Retriever F Deschisă Tramin Vienna Waltz COR A 1398-06/111 Cletiu Andreea EXC. I C.A.C.  
39 Golden Retriever F Deschisă Zena Mediguard COR 1099-05/111 Maghiari Ioan EXC. IV    
40 Flat Coated Retriever M Intermediară Moonstruck The Love Bug COR A2-07/121 Alina Zaharescu EXC. I Club Winner, C.A.C.,B.O.B.  
41 Flat Coated Retriever F Juniori Royal Silk Black Panter Cafe COR Loi 08/7914 Toia Adriana EXC. I R.P.J., J.Club Winner  
42 Flat Coated Retriever F Campioni Royal Silk Il Nome Della Rosa COR 1-06/121 Toia Adriana EXC. I B.O.S., C.A.C., Best Female  
43 Labrador Retriever M Baby Noelany Abcent-Minded Picasso PK09273/07 Peter Georgiev Promitator    
44 Labrador Retriever M Pui Edelhund Undo COR A 3081-07/122 Bratu Catalin - - ABSENT
45 Labrador Retriever M Pui Uno Of Wolf Point COR A3037-07/122 Mihu Irina Promitator    
46 Labrador Retriever M Juniori Moet Chandon Do Sol D’arena COR Lop 374885 Anton Filip Nicolae Exc. RPJ, I.C.J  
47 Labrador Retriever M Juniori Opium Von Königs Terry COR A2859-07/122 Chelcion Ioan Livius - - ABSENT
48 Labrador Retriever M Juniori Taz COR A2750-07/122 Duvlea Manuela - - ABSENT
49 Labrador Retriever M Juniori Trendmaker's I Wish You Were Mine S12291 / 2007 Albena Chakarova - Petkova - - ABSENT
50 Labrador Retriever M Intermediară Aaron COR 2826-07/122 Dimea D. Viorel F.B.    
51 Labrador Retriever M Deschisă Armani Rythm Of Life COR 2274-06/122 Alexandru Camelia & Costea Minodora BUN    
52 Labrador Retriever M Deschisă Basco Of Great Pleasure COR A2811-07/122 Serban Radu EXC.    
53 Labrador Retriever M Deschisă Jack Golden Beauty - Rico COR 2061-05/122 Florea Marius EXC.    
54 Labrador Retriever M Deschisă Jewellery Tycoon - Otto COR A2758-07/122 Florea Marius EXC. IV    
55 Labrador Retriever M Deschisă Micky Of Wolf Point COR A2311-06/122 Ioana-Emina Dumitrascu EXC.    
56 Labrador Retriever M Deschisă Ted Blondfell JR74891 Milla Demireva EXC. III    
57 Labrador Retriever M Deschisă Terra Spirit Wonder Boy COR 1701-05/122 Anton Filip Nicolae EXC.I C.A.C., B.O.B., I.C., BD  
58 Labrador Retriever M Deschisă Unique Leny Blondfell LAB 74724 Petkova Desislava EXC.    
59 Labrador Retriever M Deschisă Water Crazy Mambo COR 2368-06/122 Felecan Cristian Calin EXC. II R. C.A.C.  
60 Labrador Retriever M Deschisă Watercrazy Phane COR 1918-05/122 Dolejan Virgil F.B.    
61 Labrador Retriever M Campioni Gromiko Herbu Zadora COR In asteptare Serban Radu - - ABSENT
62 Labrador Retriever M Campioni Strong Stael Sheer Dancing Tango COR RKF 1789463 Milla Demireva EXC. C.A.C.  
63 Labrador Retriever M Veterani Jewellery Matador Monderlay COR 203-01/122 Anton Filip Nicolae EXC.I BEST VETERAN  
64 Labrador Retriever F Baby Noelany And Let Them Talk COR PK 09271/07 Milla Demireva - - ABSENT
65 Labrador Retriever F Pui Alma COR A2986-07/122 Pungea Rodica - - ABSENT
66 Labrador Retriever F Pui Becca COR A3142-08/122 Radulet Marian PROMITATOR    
67 Labrador Retriever F Pui Britta Of Wolf Point COR 26665-3/122 Cortea Corina F.PROMITATOR II    
68 Labrador Retriever F Pui Great Black Beauty Hidalgo's Spirit COR In asteptare Serban Radu & Rares Luca F.PROMITATOR I B.P.  
69 Labrador Retriever F Juniori Abigail COR A2827-07/122 Radulet Marian EXC.    
70 Labrador Retriever F Juniori Alma Bonny COR 26325-6/122 Budnar Florin - - RETRAS DIN COMPETITIE
71 Labrador Retriever F Juniori Amore Mio Of Capronca HR 15125 LR Petkova Desislava EXC.    
72 Labrador Retriever F Juniori Briliants Enigmatic Spirit COR 2834-07/122 Alexandru Camelia & Dodon Ionut F.B.    
73 Labrador Retriever F Juniori Chesea Hidalgo's Spirit COR 2822-07/122 Serban Radu & Rares Luca EXC. IV    
74 Labrador Retriever F Juniori Diana Hidalgo's Spirit COR A2825-07/122 Serban Radu EXC. III    
75 Labrador Retriever F Juniori Duna Hidalgo's Spirit COR A2823-07/122 Serban Radu & Ioana Cristoi EXC.    
76 Labrador Retriever F Juniori Strong Stael Lilly For Milla COR RKF 2058461 Milla Demireva EXC. I RPJ, BJ  
77 Labrador Retriever F Juniori Terra Spirit Naughty Girl COR A2797-07/122 Anton Filip Nicolae EXC.    
78 Labrador Retriever F Juniori Terra Spirit Newness COR A2796-07/122 Anton Filip Nicolae EXC. II    
79 Labrador Retriever F Intermediară Inge Of Wolf Point COR A2718-07/122 Serban Radu & Augustin Ionescu EXC. I C.A.C.  
80 Labrador Retriever F Intermediară Invictus Friend Darling Jessy COR A 3013-07/122 Meszaros Imre, Cletiu Andreea, Julean Eugen EXC. II R. C.A.C.  
81 Labrador Retriever F Deschisă Jewellery Natalie COR 214-01/122 Costin Oproiu F.B.    
82 Labrador Retriever F Deschisă Kim Basinger Do Sol D’arena COR A2307-06/122 Anton Filip Nicolae EXC. III    
83 Labrador Retriever F Deschisă Terra Spirit Strom Spring COR 2286-06/122 Maghiari Ioan F.B.    
84 Labrador Retriever F Deschisă Terra Spirit Wild Roses COR 1704-05/122 Costin Oproiu EXC. I C.A.C., IC, BB  
85 Labrador Retriever F Deschisă Terra Spirit Wind Of Spring COR 1703-05/122 Anton Filip Nicolae EXC. II R. C.A.C.  
86 Labrador Retriever F Deschisă Truffle Hunter Alien COR  Hajdu Gabor - - ABSENT

Download lista (PDF, 36kB)